3 مزایای بزرگ با استفاده از دوش

- Apr 13, 2017-

اول، دوش بهداشتی تر از وان حمام

بسیاری از وان حمام در بازار از مواد آلی مصنوعی، یعنی اکریلیک، غنی سازی، وزن سبک براق خوب قیمت پایین، اثر گرم، این بزرگترین نقطه فروش است ساخته شده است. سطح آب به کثیف، و صدای ویژه بزرگ است. و وان حمام آکریلیک استفاده بیش از 3 سال تغییر رنگ پایه این عادی است. اما نوع دیگری از وان حمام جاسازی شده مو آسان است و چیزهای دیگر انسداد تعمیر مشکل ایجاد می شود. و اتاق دوش تک fai تصویب شیشه، استیل 304 و قطعات سخت افزاری مس خالص نسبتا آسان برای تمیز کردن، ترک گوشه بهداشتی را وارد می کند.

دوم، حمام می تواند ذخیره آب یک سوم از حمام

زیرا در وان حمام اول کردن آب قرار دارد، حمام نیز نیاز به دائما آب داغ حمام پس از نیاز به شستن دوباره، بیشتر آب قرار دهید. دوش با نسبتا سریع، صرفه جویی در وقت، دوش بعد از مستقیم آب شستشو حمام، راحت، سریع، در مقایسه با آب استانی.

سوم، "ماساژ نقاط فشاري"

استفاده از فشار آب به عنوان قدرت کمکی ماساژ، رسیدن به اثر از دست دادن وزن. گل به بزرگ، نم نم فاصله خروجی از بدن 10-15 سانتی متر بهتر است. دوش تمرکز چربی بدن بیشتر قطعات از آزمايش، بهترین راه برای آب گرم و سرد تناوب بهتر است. هر بار دوش اصرار بر انجام این تمرین تا پشتکار می تواند دستیابی به qingshenjianfei اثر بدن نیز نقاط چربی خستگی به دوش، تغییر دهید. با جید انگشت خود را بلند و باریک شما بسیار زیبا هستند، دوش ماساژ کمک به رویای شما تحقق یابد. می خواهید به از دست دادن وزن در عین پوست خوب طور مساوی لوسیون بدن حمام می تواند پوشیده شده و سپس از پایین شروع به ماساژ.