توجه برای دکوراسیون دوش اتاق یکپارچه؟

- Jun 03, 2019-

توجه برای دکوراسیون دوش اتاق یکپارچه؟


1: منطقه حمام شکل اتاق دوش را تعیین می کند؟ شکل کل اتاق دوش به طور کلی قوس متقارن متقارن، مربع، الماس، درب کشویی، درب کشویی، درب چرخش و غیره است. ورودی ورودی زاویه ای یا ورودی یک طرفه است. نوع ورود زاویه دار با افزایش میزان استفاده و استفاده بهتر از منطقه محدود حمام مشخص می شود. این یک شیوه کاربردی است. شکل اتاق دوش باید با توجه به اندازه و روند حمام انتخاب شود. در حال حاضر بازار می تواند یک دوش یک اتاق کوچک (1 متر ضرب شده با 1 متر یا بیشتر) بخرد نیاز به 4 تا 5 متر مربع توالت. نصب یک اتاق دو نفره (1.5 متر ضربدر 1.5 متر) نیاز به یک توالت حدود 10 متر مربع دارد. ارتفاع اتاق نباید کمتر از 2.2 متر باشد. مصرف کنندگان نباید فقط به اندازه و ارتفاع اتاق توجه کنند، بلکه توجه به اندازه گیری و برنامه ریزی قبل از دکوراسیون اولیه نیز توجه شود.

تبصره 2: آیا شما می توانید محصولات "سه چیز" را خریداری کنید؟ مواد اصلی کل اتاق دوش شیشه ای است. کیفیت شیشه های خمیری بسیار متفاوت است. الگوهای مبهم در شیشه های معتبر خنثی وجود دارد. اتاق دوش باید از کانال های منظم خریداری شود، بسته به نام تجاری، قیمت حریصانه نیست. بعضی از آنها به عنوان اتاق دوشیزه به عنوان بالا پایان نامگذاری شده اند که به نظر می رسد زیبا و دارای بسیاری از توابع است. این واقعا یک محصول "سه چیز" است. نه تنها زنگ زده می شود، بلکه می تواند گاز داغ را نیز ندیده و حتی شیشه ای را پشت سر بگذارد.

تبصره 3: دوره گارانتی بخار اتاق دوش؟ هنگام خرید اتاق دوش یکپارچه با عملکرد بخار، توجه به ماشین بخار و هیئت مدیره کامپیوتر پرداخت می شود. اگر موتور بخار قادر به خاموش شدن نیست، طول می کشد تا خراب شود. علاوه بر این، کنترل کننده کامپیوتر کنترل بخشی اصلی اتاق دوش است. از آنجائیکه کلید های عملکردهای کل دوش در هیئت کامپیوتر قرار می گیرند، هنگامی که صفحه کامپیوتر به اشتباه برسد، کل اتاق دوش نمی تواند فعال شود. بنابراین، هنگام خرید، ما باید در مورد زمان گارانتی موتور بخار و هیئت مدیره کامپیوتر بپرسیم. توجه 4: آیا پانل های شاسی سازگار با محیط زیست هستند؟ شاسی اتاق دوش از فیبر شیشه ای، اکریلیک و الماس ساخته شده است. استحکام الماس خوب است و تمیز کردن خاک مناسب است. در حال حاضر، پانل اصلی مورد استفاده در کل اتاق دوش اکریلیک است. اگر پشت تخته اکریلیک متفاوت از جلو و خشن باشد، آن متعلق به هیئت مدیره اکریلیک کامپوزیت است. بعضی از مردم معتقدند که فیبرهای شیشه ای مورد استفاده در برخی از پانل های اکریلیک کامپوزیت حاوی فرمالدئید هستند که به راحتی باعث آلودگی هوا می شود.