تمیز کردن و نگهداری شیر آب چهار نکته کوچک

- Aug 21, 2019-

تمیز کردن شیر آب بسیار ساده به نظر می رسد ، اما تعداد کمی از افراد آن را با دقت انجام می دهند و همین امر تمیز کردن شیر آب را دشوار می کند. هنگام تمیز کردن شیر آب ، لازم است روشهای مختلف تمیز کردن را مطابق با مواد مختلف اتخاذ کنید ، همچنین قدرت تمیز کردن نیز متفاوت است. به عنوان مثال ، شیر آب روی سطح آبکاری را می توان با یک ماده شوینده مخلوط آب جوش پاک کرد یا تمیز کرد ، یا حتی با برخی از مواد شوینده قوی دفع شده شستشو داد. اما شیر آب روی سطح چوبی نمی تواند خیلی ساده و خشن باشد.

پس از استفاده از شیر آب برای مدت طولانی ، مقداری یا زنگ زدگی تولید می کند. این یک پدیده طبیعی است. هنگام تمیز کردن ، مصرف کننده فقط باید از پارچه یا اسفنج مرطوب استفاده کند و آن را با یک ماده تمیز کننده مخصوص پاک کند. سرانجام باید سطح تمیز شود. . برای مالش خمیردندان از مسواک نرم استفاده کنید یا از یک پد تمیز کننده استفاده کنید تا خمیردندان را به آرامی پاک کنید. این می تواند مقیاس و روغن را پاک کند ، سطح شیر آب را تمیز و روشن کند و روش نگهداری شیر آب.

1. در زندگی روزمره ، نه تنها تمیز کردن شیر آب ، بلکه انجام کارهای مرتب نگهداری نیز ضروری است. به خصوص برای شیرهای حمام ، ناخالصی ها باید به طور مرتب تمیز شوند تا از استفاده عادی شیر آب اطمینان حاصل شود. زیرا پس از استفاده از شیر آب برای مدت زمانی ، اگر فشار آب از 0.02 میلی گرم در پایین نباشد ، مقدار آب کاهش می یابد و حتی اگر آبگرمکن خاموش باشد ، ناخالصی ها به طور مرتب برداشته می شوند ، و بازیابی می تواند به طور معمول ترمیم شود.

2 ، تعمیر و نگهداری شیر آب نیاز به حفظ عادات خوب در هنگام استفاده ، هنگامی که شیر آب باز و بسته می شود ، نیرو خیلی بزرگ نیست ، فقط باید به اطراف برگردید ، مجبور شوید مونتاژ را مجبور به تخریب شیر آب بندی شیر آب کرده و در نتیجه شیر آب ضعیف ، نشت آب .

3. برای شیر آب در حمام ، شلنگ به عادت ها توجه ویژه ای می کند. برخی از خانوارها شیلنگ شیر آب را روی شیر آب گرفتار می کنند و این باعث شکسته شدن و آسیب دیدن شیلنگ می شود.

4- هنگام نصب شیر آب ، برای انجام ساخت و ساز و نصب باید به متخصصان مجرب و مجرب نیاز داشته باشید. هنگام نصب ، شیر آب را نباید با اجسام سخت پرتاب کرد. سیمان ، چسب و غیره را روی سطح نگذارید تا از آسیب رساندن به سطح سطح جلوگیری شود. زباله ها را از لوله جدا کرده و شیر آب را نصب کنید.