روش تمیز کردن شیشه

- Jun 03, 2019-

روش تمیز کردن شیشه


اول از همه، من می خواهم یک روش تمیز کردن نسبتا ساده برای شیشه های خانگی را معرفی کنم. بدین معنی است که هنگام تمیز کردن شیشه، یک مقدار معین سرکه بر روی ظرف مخصوص استفاده می شود، سپس OK به طور مستقیم تمیز می شود. البته، این روش عمدتا در مناطق کم چرب در آشپزخانه هدف قرار می گیرد، اگر لکه های چرب در شیشه آشپزخانه ضخیم تر باشد، این روش قابل اجرا نیست، اما نگران نباشید، در کنار راه حل برای روش تمیز کردن شیشه ای، یک راه حل وجود دارد.


شیشه ای از پنجره آشپزخانه همیشه یک لایه ضخیم از رنگ روغن را تجمع می دهد، چگونه می توانیم آن را پاک کنیم؟ روش ساده و آسان برای تمیز کردن شیشه بلافاصله به شما می گوید که دلیل اصلی این است که اسپری پاک کننده را به طور یکنواخت و جامع بر روی شیشه چرب بپوشانید و سپس روی آن بگذارید. دلیل اصلی این است که لکه روغن در پنجره شیشه ای کاملا نرم شده و 10 دقیقه صبر کنید. پس از آن، فیلم را پاره کنید و آن را با یک دستمال کاغذی پاک کنید. این آسان و راحت است


هنگامی که میزان مشخصی از خاک بر روی شیشه تجمع می یابد، عموما از پاک کردن شیشه به طور مستقیم با یک پارچه مرطوب محروم می شود. گرد و غبار آسان است. روش تمیز کردن شیشه برای پاک کردن هر دو طرف شیشه ای یک بار خشک و مرطوب است، ابتدا با یک پارچه مرطوب، سپس یک مقدار کمی از شراب سفید را با یک پارچه خشک کنید، سپس شیشه را به شدت پاک کنید، به طوری که شیشه می تواند باشد تمیز و روشن.