چطور در کل اتاق دوش؟

- Jun 03, 2019-

چطور در کل اتاق دوش؟


در سال های اخیر، اتاق دوش کلی شروع به پذیرفتن مردم شد. به همین دلیل است که بسیاری از انواع اتاق دوش در بازار امروز ظاهر می شوند. این نیز باعث می شود بسیاری از مصرف کنندگان نمی دانند چه نوع اتاق دوش برای انتخاب. همچنین مصرف کنندگان می توانند نوع اتاق دوش را نداشته باشند، بنابراین پس از دکوراسیون همیشه شرایط نامساعد وجود خواهد داشت. بعد، چگونه در مورد اتاق دوش کلی؟ علاوه بر دکوراسیون کلی اتاق دوش نیاز به توجه از دو جنبه به شما برخی از پیشنهادات.


1. فضای مستقل حمام را می توان تقسیم کرد. بیشتر توالت ها و توالت ها در ساختمان های مسکونی در چین با هم ترکیب شده اند، بنابراین انتخاب منطقی برای نصب اتاق دوش یکپارچه است. این می تواند یک فضای حمام نسبتا مستقل ایجاد کند، از تعامل جلوگیری کند و زندگی روزمره را تسهیل کند.

2. صرفه جویی در فضا. بعضی از حمام های خانوادگی فضای کوچکتری دارند و نمی توانند برای حمام مناسب باشند، در حالی که اتاق دوش کلی می تواند فضای بسیار زیادی را ذخیره کند.

3. جداسازی خشک و مرطوب. با استفاده از یک اتاق دوش، هنگام استفاده از یک سر دوش، آب از بین نمی رود. کل کف حمام مرطوب بود. گرم نگهدار. در زمستان، استفاده از اتاق دوش مجزا نیز می تواند در عایق حرارتی بازی کند. بخار آب در یک فضای باریک جمع می شود، به طوری که گرما سریع نفوذ نمی کند، که مردم را بسیار گرم می کند. و اگر حمام بزرگ است و هیچ اتاق دوشیزی کلی وجود ندارد، حتی اگر گرما وجود داشته باشد، اغلب احساس سردی می کند. تزئینی اتاق دوش کلی غنی است و رنگی روشن دارد. علاوه بر عملکرد حمام، آن نیز یک دکوراسیون خوب است.