در مورد کل اتاق دوش برای دکوراسیون خانواده چطور؟

- Jun 03, 2019-

در مورد کل اتاق دوش برای دکوراسیون خانواده چطور؟


1. تمام اتاق دوش مجهز به عملکرد خودکار تمیز کردن است. وقتی دوش گرفتن، لازم نیست که خودتان آن را انجام دهید، اما می توانید راحت از دوش گرفتن لذت ببرید. می توان گفت که اتاق دوش کلی می تواند روند توسعه حمام را بهبود بخشد، که موجب بهبود تجربه حمام افراد می شود، به طوری که حمام تبدیل به راهی برای آرامش و تفریح می شود. تمام اتاق دوش سه بخش دارد: سیستم سونا، سیستم دوش و سیستم ماساژ فیزیوتراپی. سیستم سونا عمدتا بخار را از طریق سوراخ های بخار مستقل در پایین اتاق دوش بخار می دهد و می تواند داروها را در جعبه دارو قرار دهد تا از مراقبت های بهداشتی حمام دارو لذت ببرند تا به هدف مراقبت های بهداشتی دست یابند.


2. عملکرد تمام اتاق دوش همچنین شامل انواع ماساژ راحت است. تصور کنید که لذت بردن از این است که پس از یک روز، یک حمام راحت در وان حمام بیاورید. ماساژ زیادی در کل اتاق دوش وجود دارد. اثر ماساژ با کنترل فشار ستون آب، بخار و طب سوزنی به دست می آید.


3. از نظر چند منظوره، طراحی کلی حمام پیچیده تر است، بنابراین انعطاف پذیری آن را از دست می دهد. علاوه بر این، اندازه حمام بزرگتر است، که به زندگی سالمندان و کودکان آسیب می رساند و حتی در روند استفاده از حمام نیز سبب آسیب می شود.