چگونگی تنظیم درب های بدون درز

- Jul 20, 2018-

چگونگی تنظیم درب های بدون درز


آنچه شما نیاز دارید

1. سازندگان میدان

2. گوه چوب یا چسب چوب (دو) یا سیلر رنگ چوب

3. آلن کلید

4. چسب

5. نوار اندازه گیری

بسیاری از افراد دچار مشکلی هستند که درب های دوشری بدون چسبندگی دارند و یا ضعیف هستند. اگر   درب جدید است ، دلیل رایج این مشکلات این است که فریم ها و یا طبقه ها به صورت مربع یا سطح نیستند. بیشتر درب های بدون قاب بدون درز به حدود نیم اینچ قابل تنظیم می باشند که به شما کمک می کند اگر دیوارهای کمی ناهموار دارید. بررسی کنید که چگونه می توانید این تنظیمات و یا روش های دیگری را که می توانید موقعیت درهای خود را تعمیر کنید.

frameless shower door

hinged shower cabin

square shower booth


مرحله 1 - کشف کردن کجا مشکل است

مربع سازنده خود را بیرون بیاورید و بررسی کنید که آیا قاب دوش به درستی تنظیم شده است. اگر قاب بیش از حد عمودی است، تنها تعمیر این است که از یک درهای دیگر استفاده کنید، یا کاشی ها را برداشت و آن را مجددا نصب کنید. اگر قاب فقط یک راه کوچک است، شما می توانید درب را به تناسب تنظیم کنید یا بست ها را تنظیم کنید.

آیا کف تخت است؟ مجددا، اگر بخواهید یک درب بدون قاب را داشته باشید، ممکن است مجبور شوید کف را عوض کنید. اگر درب شیشه ای فقط به تازگی شروع به ضربه زدن به زمین به عنوان نوسان، احتمال دارد که گیره های کار کرده اند کمی شل به جای کف مسائل است.

مرحله 2 - تنظیم درب            

شرکت های بزرگ دوش شما حدود 50 دلار هزینه می کنند و درب را تنظیم می کنند، اما کار ساده ای است که می توانید خودتان انجام دهید، مخصوصا این که برخی از درهای نیاز به تنظیم بیش از یک بار در سال دارند.

کمی درب را باز کنید و زیر آن چنگک بزنید تا وزن شما پشتیبانی شود. بست ها معمولا به شیشه ای با کلید آلن سفت می شوند. لبه بالا را پایین بیاورید و اگر شیشه ای در برابر آن قرار نداشته باشد، پایین تر می شود. سپس، درب را به عقب بر روی لولا فشار دهید، تا زمانی که پایدار باشد.

مرحله 3 - گیره لولا را تسریع دهید          

قبل از محکم کردن لولا، کمی چسب زیر آن را فشار دهید. در صورت لزوم، لولایی را به شما اجازه می دهد تا چسب را اعمال کنید. مجددا بررسی کنید که درب بدون شکاف مناسب است و هر سیلر اضافی را تمیز می کند. پس از چسب خشک شده، می توانید قلاش را بردارید و درب را آزمایش کنید.

مرحله 4 - نصب لولای سوم

اگر متوجه شوید که درب شما اغلب تنظیم می شود، ممکن است متوجه شوید که اضافه شدن یک لولای سوم در وسط مشکل را حل می کند.

مرحله 5 - تنظیم گرفتن

گاهی اوقات آن گرفتن است که نیاز به تنظیم دارد. این حتی ساده تر از تنظیم کردن درب است. گرفتن معمولا با چند پیچ انجام می شود، و اگر این پیچ ها را از بین ببرید، می توانید آن را تنظیم کنید، بنابراین مقاومت کمی برای بستن و باز شدن وجود دارد. بسته به نوع گرفتن، شما ممکن است نیاز به اضافه کردن کمی روانکاری به آن، بنابراین آن را متوقف چسبیده است. احتمالا مغناطیسی نیاز به تنظیم یا بالا رفتن دارد.

اگر درب دچار ضربه سخت شده و لولای آسیب دیده یا پیچ خورده باشد، ممکن است لازم باشد یک مونتاژ درب جدید خریداری کنید یا لولاهای جدیدی نصب کنید. از سوی دیگر، اگر درب بدون کرک شما روی یک ریل اجرا شود، باید بررسی کنید که ریل خم نشده یا پر از مو، پوسته یا غیره باشد.

همیشه از ساده ترین راه حل ها شروع کنید، بنابراین قبل از شروع دوباره کاشی کردن کف یا دیوارها، می توانید این مشکل را حل کنید. هنگامی که به درستی نصب شده، درب های بدون درز به حمام خود را نگاه مدرن و بدون سر و صدا که سبک oozes.