چگونه یک اتاق دوش بخرید؟

- Jun 03, 2019-

چگونه یک اتاق دوش بخرید؟


1. قیمت را فراموش نکنید. اطمینان حاصل کنید که محصولات با نام کارخانه تولید، گواهینامه سایت و کالای مورد نظر خود را خریداری کنید. مواد اصلی اتاق دوش شیشه ای سخت و شیشه ای سخت تر است. کیفیت شیشه های ملایم به شدت متفاوت است و خطرات احتمالی خطرناک بالقوه در شیشه های جعلی و خیره کننده وجود دارد. بعضی از تولید کنندگان گوشه ها را برای تولید شیشه های نیمه خیس شده یا گرم خم شده به منظور کاهش هزینه ها، که خطرات پنهان برای ایمنی همه را برآورده است، کاهش می دهد. بنابراین، هنگام انتخاب اتاق دوش، ما باید توجه داشته باشیم که آیا گواهینامه 3C در گوشه شیشه ای وجود دارد. شیشه های دندانه دار خودرو دارای سختی یکنواخت، مقاومت قوی و نفوذ پذیری خوب است.


2. آلومینیوم، لوازم جانبی سخت افزار


اسکلت اتاق دوش معمولا از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است. ضخامت استاندارد ملی 1.2 متر، بهتر از 1.2 متر است، بنابراین درب آسان نیست که تغییر شکل دهد. آلومینیوم آلیاژی یا پروفیل های پلاستیکی مهندسی ABS در قاب استفاده می شود، راهنمای ریل ها و اتصالات کوچک برای حمل صفحه های شیشه ای اجتناب از استفاده از محصولات آهن برای جلوگیری از زنگ زدگی. در عین حال، توجه داشته باشید که آیا قطر بلبرینگ انعطاف پذیر است یا خیر، باز و بسته به راحتی و به آرامی بسته به اینکه آیا مونتاژ قاب از فولاد ضد زنگ پیچ و سایر لوازم جانبی ساخته شده است. بدون نیاز به حمام بدون نیاز به حمام، باید توجه داشته باشید که درزگیر بودن نوار ضد آب را بررسی کنید و لولا بین سخت افزار و شیشه خوب باشد، نمونه برداری از اتاق دوش می تواند به سطح یخچال برسد بهتر است.


3. انتخاب شاسی


اتاق دوش به دو نوع تقسیم می شود: حوضه بالا و حوضه کم. با یک سیلندر می توانید بنشینید، سیلندر چند منظوره، لباسشویی، آب، و غیره، کمبودهای آستانه، دسترسی و مشکلات بهداشتی زیاد است. در مقابل، حوضه کم است مختصر و قیمت پایین تر از حوضه بالا است. باسن شاسی دارای اکریلیک، سنگ مصنوعی، سنگ مرمر و غیره است. شاسی مصنوعی سنگ دارای بافت خوب، مقاومت در برابر خوردگی، تمیز کردن آسان و عمر طولانی است.


4. مراقبت و خدمات پس از فروش را مشاهده کنید.