چگونه یک آشپزخانه را انتخاب کنید

- Jun 28, 2019-

اول، شیر آب آشپزخانه می تواند 360 درجه چرخش داده شود.

برای راحتی استفاده، سوپاپ آشپزخانه باید بلندتر باشد و فاضلاب باید طولانی باشد. بهتر است که از روی تخلیه بگذرید و نه چلپ چلوپ کنید. اگر یک خط آب گرم در آشپزخانه وجود داشته باشد، شیر نیز باید دو برابر شود. به منظور پاسخگویی به نیازهای مختلف استفاده، بسیاری از سوپاپ های آشپزخانه می توانند به چرخش چپ و راست بدن شیر دست یابند، در حالی که بخش سوپاپ، سوپاپ کشویی می تواند شیر را تمیز کند و تمیز کردن را به تمام گوشه های سینک تمیز کند ، مضرات این است که آن را برداشته شده است. یک دست باید برای نگه داشتن سوپاپ خالی شود. برخی از سوپاپ ها می توانند به صورت 360 درجه چرخش داشته باشند.

دوم، اگر منابع مالی امکان پذیر باشد، مواد فولاد ضد زنگ ترجیح داده می شود.

مخزن آشپزخانه معمولا از برنج ساخته شده است، که رایج ترین مخلوط مس خالص در بازار است. اما با توجه به ویژگی های محیط آشپزخانه، شیرهای مس خالص لزوما بهترین انتخاب نیستند. تمام سوپاپ های مس خالص بر روی لایه ی خارج از حد قرار می گیرند و هدف پوشش دادن خوردگی و زنگ زدگی درون برنج است. آشپزخانه دارای مقدار زیادی بخار است و هنگام شستن ظروف، چرب و پاک کننده دست اغلب نیاز به تمیز کردن شیر آب دارد. اگر تمیز کردن به روش صحیح صورت نگیرد، احتمالا باعث آسیب رساندن مخلوط می شود، و باعث می شود که اتصال شیر خورده شود و زنگ زده شود. اگر میخواهید شیر کامل آشپزخانه مس را انتخاب کنید، مطمئن شوید که پوشش عالی داشته باشید، در غیر این صورت به راحتی زنگ زدگی و خوردگی سوپاپ ایجاد می شود.

در حال حاضر بعضی از تولیدکنندگان با استفاده از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا 304 برای ساختن سوپاپ استفاده می کنند. در مقایسه با مخلوط مس خالص، مخلوط ساخته شده از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا بدون سرب، اسید مقاوم، قلیایی مقاوم، غیر خورنده، عدم انتشار مواد مضر و آلوده آب منبع شیر است. امکانات. این برای آب آشامیدنی در آشپزخانه بسیار مهم است. و اتصالات استیل ضدزنگ نیاز به آبکاری ندارد، آن بسیار زنگ زده است و سختی و سختی آن بیش از دو برابر محصول مس است، بنابراین تمیز کردن بسیار راحت است. با این حال، با توجه به مشکل در پردازش فولاد ضد زنگ، اتصالات فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا در حال حاضر معمولا قیمت نسبتا بالا دارند، که هر کدام هزینه های بیش از 300 یوان دارند.

سوم، ما باید توجه کنیم که آیا نازل می تواند از هر دو طرف سینک مراقبت کند.

هنگام خرید، توجه به طول حوضه و مخزن را ببینید. اگر آشپزخانه یک حوضه دوش باشد، توجه کنید که آیا طول نازل را می توان در حین مراقبت از غرق در هر دو طرف چرخانید. در حال حاضر بسیاری از سوپاپ های آشپزخانه می توانند چرخش چپ و راست بدن مخزن را تحقق بخشند، و در قسمت سوپاپ، سوپاپ کشویی می تواند شیر را از بین ببرد و تمیز کردن را به تمام گوشه های سینک تمیز کند. مزیت این است که وقتی سوپاپ خارج می شود باید آن را خالی کنید. فقط دست برای نگه داشتن شیر.

چهارم، این سیستم دارای سیستم ضد کلسیفیکاسیون و سیستم ضد انعقاد است.

سیستم ضد کلسیفیکاسیون: کلسیم در سر دوش و سیستم تمیز کردن اتوماتیک ذخیره می شود. همین اتفاق می افتد با شیر، که در آن سیلیکون جمع آوری می شود. سیستم تصفیه هوای یکپارچه دارای سیستم ضد کلسیفیکاسیون است که مانع از ورود دستگاه به داخل دستگاه می شود.

سیستم ضد بازگشت: این سیستم از آب کثیف جلوگیری به لوله آب تمیز و از لایه ای از مواد جلوگیری می کند. تجهیزات مجهز به یک سیستم ضد بازگشتی با یک گذر DVGM بر روی سطح بسته بندی مشخص می شود.