چگونه یک اتاق دوش انتخاب کنید؟

- Jun 03, 2019-

چگونه یک اتاق دوش انتخاب کنید؟


1. انتخاب اتاق دوش به فضای حمام نزدیک است. سبک و دکوراسیون حمام به طور مستقیم بر طرح و طراحی سبک اتاق دوش تاثیر می گذارد.


2. در حال حاضر، انواع اصلی اتاق دوش در بازار اتاق دوش کور (از جمله قوس، فن، الماس، چاقو، مربع) و یک اتاق دو نفره است. کدام سبک انتخاب به طور عمده بستگی به الگوی حمام دارد. به طور کلی، اتاق دوش کوره در ناحیه گوشه ای نصب شده است که در حمام مناسب نیست. این فضا نسبتا موجب صرفه جویی می شود. حمام باریک و بلند برای انتخاب اتاق دوش یک شکل مناسب است. اتاق دوش غیر استاندارد می تواند انعطاف پذیری طراحی شده و سفارشی با توجه به ویژگی های فضای واقعی اتاق، بنا بر این، سفارشی، با انعطاف پذیری بیشتر.


3. مصرف کنندگان باید قبل از انتخاب و خرید، اندازه گیری و برنامه ریزی قبل از دکوراسیون اولیه توجه خود را به حوزه حمام و توالت، قرار دادن شستشوی میز و رزرو موقعیت فضای اتاق دوش بسنجند. در غیر این صورت، برای انجام کارهای بعدی یا ایجاد ناراحتی برای استفاده در آینده اجتناب ناپذیر است. فضای اتاق دوش امروز، توابع بیشتری از تمیز کردن منطقه خشک و مرطوب و تغییر لباس است. قفسه های با کیفیت بالا باز می تواند حوله های خشک، لباس و غیره قرار داده شود. فقط با انتخاب یک طرح خوب قبل از خرید، می توانیم از آن بهتر استفاده کنیم. پیشنهادات می تواند طراحان اندازه گیری درب و پنجره ها را به متخصصان ارائه دهد.


4. با توجه به شکل، اتاق دوش دارای دو طرح اصلی است: بدون قاب و قاب. رنگ قاب آبی، طلای جادویی، نقره ای روشن، نقره ای شنی، سیاه و سفید و غیره است. رنگ غنی و متنوع برای مصرف کنندگان برای انتخاب و خرید است. در میان آنها، نقره ای نقره و نقره شن و ماسه مصرف غالب است. اکثر مصرف کنندگان مانند اتاق دوش شیشه ای شفاف، محصول خود و محیط زیست محیط اطراف قوی است، به مردم احساس تمیز و سخاوتمندانه، در حالی که افزایش نفوذ پذیری کل توالت. بعضی از افراد سالخورده یا افراد سنتی نیز مانند الگوی پارچه یا کریستال دوشاخه ای رنگ هستند، اولین ظاهر شبیه پارچه است، یکنواخت تر، مقرون به صرفه است، و دومی دارای الگوهای زرق و برق دار، عطر و طعم فرهنگی غنی است. مزیت بزرگ اتاق دوش شفاف این است که اعضای خانواده میتوانند همزمان از حمام استفاده کنند.


5. با توجه به نوع سوئیچ کشویی، اتاق دوش به نوع مسیر کشویی، نوع لولا و نوع تاشو تقسیم می شود. ریل های کشویی و درهای کشویی آویزان برای صرفه جویی در فضا آسان تر می شوند. بنابراین، انتخاب اتاق دوش باید بر اساس خصوصیات حمام خود باشد تا این منظره مستقل را انتخاب کنید.