چگونه به انتخاب شیشه درب شیشه ای بهار؟

- Jun 03, 2019-

چگونه به انتخاب شیشه درب شیشه ای بهار؟


1. هنگام انتخاب پنجره شیشه ای بهار شیشه ای، ابتدا باید توجه به اندازه ی بهار را در نظر بگیریم. در واقع، بهار زمینی بزرگتر از آن نیست که بهتر باشد، بلکه انتخاب مناسب برای زمین بهار برای نصب است. چشمه های زمین با توجه به ارتفاع و وزن درب انتخاب می شوند و می توانند مطابق فرمول انتخاب شوند: ارتفاع (متر) * عرض (متر) * ضخامت شیشه (میلی متر) * 2.56. واحد وزن محاسبه شده کیلوگرم (کیلوگرم) است، به طوری که می توان از چشمه های زمین مناسب انتخاب کرد.


2. به طور کلی، بهار زمینی 500000 بار باز خواهد شد، بنابراین وقتی ما تصمیم به خرید داریم، باید آزمایش کنیم تا ببینیم آیا استاندارد مطابقت دارد، و معمولا گزارش های آزمایش می شود.


3. چشمه های کف را انتخاب کنید و صفحات مورد نیاز را پوشش دهید. پوشش کف بهار باید قوی باشد. ورق محافظ صفحه بهار به پایین در حدود 30 درجه طراحی شده است تا سوئیچ را نرم و صاف کند. کیفیت همچنین نیاز به پرشدن کف کف را می توان به طور موثر عایق بندی، ضد زنگ، ضد آب، ضد حریق و ضد خوردگی با پر کردن پرکننده حفاظت از محیط زیست می کند؛ نام تجاری نیز نیاز به این دارد که وقتی که کف کف به کارخانه برسد، یک فیلم حفاظتی سفید بر روی صفحه پوشش وجود دارد، شبیه فیلم محافظ روی صفحه نمایش تلفن همراه، اما شفاف و سفید نیست. بهار طبقه ای معتبر دارای گواهینامه رسمی صلاحیت است، به طوری که می توان آن را به طور مستقیم از سازنده یا فروشگاه انحصاری خریداری کرد.


قیمت درب شیشه ای و چشمه های کف چقدر است؟ در بالا یک مقدمه کوتاه در مورد قیمت درب شیشه ای و طبقه چشمه است. شما می توانید یک مرجع داشته باشید ممکن است در فروشگاه فیزیکی جامع، دقیق و یا پرس و جو نباشد. چگونه به انتخاب شیشه درب شیشه ای بهار؟ جزئیات زیادی برای توجه به انتخاب فصل بهار وجود دارد. با توجه به اندازه آن، چند بار می توان آن را تغییر داد، و میزان قابل قبول گزارش بازرسی، این را نمی توان دست کم گرفت. امیدوارم که هنگام انتخاب و خرید بهار سالن توجه بیشتری به آن بدهید.