نحوه انتخاب پارتیشن شیشه ای در اتاق دوش

- Jun 03, 2019-

نحوه انتخاب پارتیشن شیشه ای در اتاق دوش


وقتی پارتیشن حمام را در حال حاضر خریداری می کنیم، اغلب ضخامت پارتیشن های شیشه ای را ذکر می کنیم که مربوط به عملکرد جامد مواد پارتیشن است. علاوه بر این، پنج نکته به شرح زیر وجود دارد:


1. مواد آلومینیوم: آلومینیوم با سختی و ضخامت بالاتر انتخاب شده است. ضخامت آلومینیوم مورد نیاز دوش حمام بیش از 1.2 میلی متر است، آلومینیوم شیشه ای تعلیق باید بیش از 1.5 میلی متر باشد. سختی آلومینیوم را می توان با استفاده از قاب آلومینیومی به صورت دستی آزمایش کرد. برای بزرگسالان دشوار است که مواد آلومینیوم را سخت کند که سختی آن بیش از 13 درجه با فشار دادن دست است. علاوه بر این، درجه روانکاری و تفاوت رنگ خارج شده از آلومینیوم نیز معیارهای مهم برای بررسی کیفیت آن است.


2. غلتک اسکیت: کیفیت خوب اسکیت غلتکی، مهر و موم خوب داده ها و صندلی چرخ، بخاری آب آسان است برای وارد شدن به چرخ، برای اطمینان از صاف بودن آن است. همکاری بین غواصی و مسیریاب باید تنگ باشد، و فاصله باید کوچک باشد، تا زمانی که ضربه نزند، سقوط نخواهد کرد.


3. بازرسی قبل از نصب: قبل از نصب، مصرف کنندگان ابتدا بررسی می کنند که آیا حاشیه شیشه آسیب دیده است یا خیر، و اینکه آیا درمان لمینیت لبه چمبر صاف است. از آنجا که حتی بعد از انفجار دستگاه، ممکن است ساییدگی و پاره شدن جزئی رخ دهد.


4. در مورد صدور گواهینامه 3C نگاه کنید: شیشه دوش باید از محصولات عالی باشد، مصرف کنندگان می توانند چک کنند که آیا شیشه یک نماد 3C با چاپ لیزری است یا خیر.


5. تعمیر و نگهداری فیلم: حتی شیشه های سخت، احتمالا احتمال وقوع انفجار وجود دارد، بنابراین مصرف کنندگان مشروط سعی می کنند یک لایه از فیلم انفجار مقاوم در برابر شیشه در دوش شیشه قرار دهند، حتی اگر واقعا غیر منتظره باشد، انبساط شیشه فقط به مخاط غلیظ نیست، مردم را براق نکنید.