نحوه انتخاب شیر آب آشپزخانه به درستی

- Oct 23, 2019-

بسیاری از افراد بعد از نوسازی متوجه می شوند بسیاری از مشکلات در خانه وجود دارد ، خصوصاً برای شیرهای آشپزخانه که اغلب از آن استفاده می شود. هنگامی که مشکلی پیش آمد ، مشکل زیادی ایجاد خواهد کرد ، بنابراین قبل از خرید باید کارهای خانه خود را انجام دهید.

1. براساس نوع ساختار

برای سهولت استفاده ، شیر آب آشپزخانه باید بلندتر باشد ، و فاصله آن باید طولانی تر باشد. بهتر است بالاتر از درن کشیده شود و پاشیده نشود. اگر یک خط آب گرم در آشپزخانه وجود دارد ، شیر دوبل بهترین انتخاب است. به منظور پاسخگویی به نیازهای مختلف ، اکنون می توانید بیشتر شیرهای آشپزخانه به چپ و راست بچرخید. در سال های اخیر ، شیر آب بیرون زده جدید می تواند شیر آب را استخراج کرده و نظافت را در همه گوشه های سینک راحت کند. با این حال ، نقطه ضعف این است که هنگام بیرون کشیدن شیر آب ، باید یک دست خالی شود و برخی از شیرهای آب شیر آب هستند. می توان آن را به 360 درجه بالا و پایین چرخاند.

2. براساس مواد

شیر آب آشپزخانه معمولاً از برنج ساخته می شود که رایج ترین شیر آب مسی خالص در بازار است. اما به دلیل ویژگی های محیط آشپزخانه ، شیرهای مسی خالص لزوما بهترین انتخاب نیستند. تمام شیرهای مسی خالص روی خارجی ترین لایه اندود شده اند و هدف از آبکاری جلوگیری از خوردگی داخلی و زنگ زدگی است. آشپزخانه دود زیادی دارد و چربی و تمیز کردن دست ها هنگام شستن ظرف ها اغلب به تمیز کردن شیر آب نیاز دارد. اگر روش تمیز کردن صحیح نباشد ، احتمالاً به لایه آبکاری شیر آب آسیب می رساند و باعث می شود که شیر آب و زنگ زدگی شود. اگر می خواهید یک شیر آب آشپزخانه مسی کامل انتخاب کنید ، باید آبکاری با کیفیت بالا را انتخاب کنید ، در غیر این صورت به راحتی باعث زنگ زدگی و خوردگی شیر آب خواهد شد.

اکنون برخی از تولید کنندگان از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا 304 برای ساختن شیر آب استفاده می کنند. در مقایسه با شیر آب مسی خالص ، شیر آب ساخته شده از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا دارای عایق سرب و ضد اسید ، مقاوم در برابر قلیایی ، ضد خوردگی و عدم انتشار مواد مضر بوده و باعث آلودگی منبع آب نمی شود. امکانات. این برای آب آشامیدنی آشپزخانه بسیار مهم است. و شیر آب از جنس استنلس استیل نیازی به آبکاری ندارد ، زنگ زدگی آسان نیست و سختی و چقرمگی آن بیش از دو برابر محصول مس است ، بنابراین تمیز کردن آن بسیار راحت است. با این حال ، به دلیل دشواری در پردازش فولاد ضد زنگ ، فوستس های کنونی با کیفیت بالا در حال حاضر به طور کلی نسبتاً گران هستند.

3. طول نازل باید دو طرف سینک را در نظر بگیرد

در هنگام خرید به طول حوضه و شیر آب توجه کنید. اگر سینک ظرفشویی دوتایی است ، توجه داشته باشید که طول نازل باید با هر دو طرف سینک متعادل باشد.

4- با سیستم ضد کلسیفیکاسیون و ضد جریان برگشتی

کلسیم هم در پیشانی و هم در سیستم تمیز کردن اتوماتیک واریز می شود. به طور مشابه ، شیرهای آشپزخانه بعد از چندین سال استفاده مقداری کلسیم جمع می کنند. در هنگام خرید ، حتماً یک شیر آب با سیستم ضد کلسیفیکاسیون انتخاب کنید ، زیرا این امر می تواند مانع از محاسبه داخلی دستگاه شود. هنگامی که تمام مهر و موم های داخل شیر آب خراب شوند ، شیر آب مجهز به سیستم ضد جریان برگشت هنوز می تواند هیچگونه حوادث آلودگی به جریان برگشت را نداشته و از کیفیت آب تمیز اطمینان کند. بنابراین ، هنگام خرید ، به این نکته توجه کنید که آیا شیر آب انتخابی دارای این دو عملکرد است.