چگونه به نصب اتاق هوشمند یکپارچه دوش؟

- Jun 03, 2019-

چگونه به نصب اتاق هوشمند یکپارچه دوش؟


آماده سازی و نصب حوضه، حوضه باید با دقت نصب شود، آزمایش آب، بخش مهم برای بررسی اینکه آیا بسته بندی محصول کامل است، پس از باز کردن برای بررسی اینکه آیا پیکربندی آن کامل است. ابزارهای لازم را آماده کرده و آنها را برای دسترسی آسان قرار دهید. بعد، آماده سازی برای نصب حوضه کم، جمع آوری قسمت های حوضه، تنظیم سطح حوضه، و اطمینان از اینکه آب در حوضه و حوض پایین وجود دارد. شلنگ را می توان با فاصله ای تلسکوپ کرد. پس از اتصال بین پایین حوضه و تخلیه کف محکم نصب شده است، تست آب لازم است تا اطمینان حاصل شود که زهکشی صاف و بدون محدودیت است. قبل از نصب مسکن، حوضچه پایین نصب شده نیز باید در زمان محافظت شود.


پاک کردن وضعیت زهکشی حمام برای جلوگیری از انفجار خط لوله پنهان هنگام مشت زدن. برای تعیین موقعیت حفاری مواد آلومینیومی در نزدیکی دیوار از خط کش و افقی استفاده کنید و از سوراخ های مته استفاده کنید. آیا اتاق دوش بی خطر است یا خیر، رابطه مهمی با نصب نرمال اتاق دارد. این که آیا حفاری محل دقیق است یا خیر، آیا اتصالات به صورت محکم نصب می شوند یا خیر، و اینکه آیا مهر و موم ضد آب به خوبی انجام می شود، بر استفاده طبیعی از محصول تاثیر می گذارد. ذرات لاستیکی را در حفره سوراخ قرار دهید و نوار آلومینیومی را به دیوار با پیچ متصل کنید. به منظور حفظ عمودی آلومینیوم، باید به طور مداوم تنظیم را در هنگام نصب انجام دهید.


هنگام چسباندن شیشه، گیره شیشه ای در سوراخ پایین قفل می شود، شیشه ی تخت شیشه ای یا خمیدگی پایینی را در داخل چاقو قرار می دهد و مواد آلومینیومی به آرامی به دیوار فشار می آید. سپس آن را با یک پیچ ثابت کنید. پس از اصلاح شیشه، سوراخ های حفاری را در موقعیت مربوطه بالای شیشه ثابت، سوراخ ثابت (راست / شیب دار) نصب کنید و لوله کشی را متصل کنید. آن را به بالا از شیشه با آستین های آرنج ثابت کنید. موقعیت موقعیت با قفسه مجهز شده است، یک مهره لمینیتی محکم تر است و شیشه لمینیت برای حفظ موقعیت عمودی و افقی ثابت است. توجه به ضد آب زیر آلومینیوم شیشه ای ثابت. سخت افزار درب درب متحرک را بردارید و لولا را در سوراخ محافظت شده درب نصب شده نصب کنید. پس از بارگیری، موقعیت هسته محور برگ لوتوس را تنظیم کنید تا درب بسته شود و دسته خوب باشد.