نصب درب حمام، شما نیاز به دانستن این چیزها

- Oct 26, 2018-

نصب درب حمام، شما نیاز به دانستن این چیزها!


2-panles-sliding-frameless-shower-doors.jpg

بسیاری از مردم تجربه کف حمام مرطوب بودن را تجربه کرده اند و لغزنده، به خصوص بعد از حمام, زمین پر از شامپو، ژل دوش سقوط مو و مردم همیشه حس بینایی است که لغزش خواهد شد. حل این نوع مشکلات در واقع بسیار ساده است، فقط درب حمام مناسب را نصب کنید.

ظاهر درب دوش در حمام که در اروپا سرچشمه گرفته و از ایتالیا و آلمان در پايان قرن گذشته معرفی شد. درب حمام می کند که کل حمام متوجه بخش عملکرد معقول، نتیجه استفاده کامل از گوشه اتاق و منطقه دوش به وضوح توسط سخت افزار و شیشه ای به شکل فضای حمام نسبتا مستقل تقسیم شده است هدف از دستیابی به جدا کردن خشک و مرطوب و بهبود کیفیت زندگی در سراسر خانه. امپراتور کمی این رادرب به دوشبا شما امروز.

اول، به شکل متنوع است

درب حمام در شکل معمولا تقسیم نامه پنتاگون L شکل، شکل های مختلف می آیند T شکل و قوس دایره ای. با توجه به قاب آن قاب قاب و قاب می توان به تقسیم. هنگام نصب، شما باید تعیین نوع درب حمام با ترکیب اندازه فضا، سرگرمی خود را، و غیره.

اگر چه درب حمام اثر خوب خشک و مرطوب جدایی، شکاف میان پانل های درب آسان به تولید خاک است. پس از استفاده عادی به شستشو با آب برای جلوگیری از باکتری های پرورش یاد داشته باشید.

دوم، محل سوراخ تخلیه بسیار مهم است

قبل از نصب درب حمام لطفا بپرسید استاد حرفه ای توجه به تفاوت موقعیت سوراخ فاضلاب با زمین و یا ارائه طرح خط انتقال آب و برق برای جلوگیری از این واقعیت است که سوراخ فاضلاب حد دور برای مطابقت با زهکشی داخل درب حمام. اتاق دوش نه درست جمع آوری شده خشک و می تواند و درب حمام نه قرار است پس از وان حمام زدم بود.

رزرو سوم، شکاف برای اطمینان از ایمنی

امروزه قیمت درب حمام در بازار حدود 1,000 یوان است و ضخامت 0.4 است ~ 0.8 سانتی متر. اگر شما نگران به ضخامت کافی می توانید قاب بین پانل درب و درب پانل را اضافه کنید. به خاطر در زمان نصب لطفا به رزرو فاصله 0.5 ~ 1 سانتی متر بالای پانل درب برای جلوگیری از تنگی قفسه سینه و سرگیجه ناشی از گردش هوا در حمام. هنگام خرید، شما باید توجه بیشتری به صدور گواهینامه کیفیت تولید کننده برای جلوگیری از خطر ترکیدن به دلیل درجه حرارت بالا و یا بیش از حد آب ستون قدرت پرداخت.

KMRY دوش درب استیل 304 و نشکن منگنز منیزیم آلیاژ به عنوان آهنگ قاب, که نسبت به مواد معمولی از نظر استحکام کششی در شکستن فشار و تنش عملکرد ساخته شده است. شیشه های خودرو درجه ایمنی شیشه ای است. مقاومت در برابر ضربه 5 تا 10 بار از شیشه معمولی است. مطمئن و با دوام است و سبک های مختلف است. هنگامی که شما خرید درب حمام آن برند ترجیح داده است!