نکات نصب شیر آب آشپزخانه

- Oct 12, 2019-

نحوه نصب شیر آب آشپزخانه من معتقدم که بسیاری از دوستان خیلی عجیب نخواهند بود ، شیر آب راحتی بیشتری را برای زندگی روزمره ما به ارمغان می آورد ، این به یک بخش ضروری از زندگی خانوادگی تبدیل می شود. در حقیقت نصب شیر آب آشپزخانه نیز بسیار آگاه است.

نصب شیر آب آشپزخانه تک سوراخ:

از آنجا که از شیر آب آشپزخانه بیشتر استفاده می شود و جابجا و جابجایی می شود ، شل شدن آن آسان است ، بنابراین باید مهره سوپاپ آشپزخانه را سفت کنید. در حال حاضر برخی از شیرهای موجود در بازار برای افزایش ثابت کردن مهره در بازار ظاهر می شوند که از نظر پایداری نسبتاً خوبی دارد.

نصب شیر آب آشپزخانه ترموستاتیک:

لطفاً قبل از نصب شیر آب ترموستاتیک ، بررسی کنید که آیا لوله آب راست و گرم سرد است یا خیر. به یاد داشته باشید که لوله های آب سرد و گرم را به صورت صحیح وصل نکنید ، تا از کار صحیح شیر آب جلوگیری کنید. بخاری های گازی و خورشیدی نمی توانند از ترموستات استفاده کنند زیرا فشار آب خیلی کم است. ترموستات را نصب کنید و یادتان باشد که فیلتر آب گرم و سرد را فراموش نکنید.

نصب شیر آب آشپزخانه منفرد:

بطور کلی شیر آبگیر مخزن تک دسته با طراحی ابعاد نصب و دفترچه راهنما ارسال می شود. قبل از نصب و استفاده ، لوازم جانبی بازرسی بسته بندی محصول باید باز شود. لوازم جانبی عمومی باید مجهز به: 1 ، مجموعه ای کامل از پیچ و مهره ثابت و مس و واشر ثابت باشد. 2 ، یک حوضچه کامل برای بیرون کشیدن آب حذف کننده. 3 ، دو لوله ورودی. سپس برای جابجایی دسته ، شیر آب را از بالا به پایین و چپ و راست جدا کنید. احساس باز و بسته شدن با یک بلوک جزئی و حتی راحت است. سپس سطح آبکاری را با نور ، بدون حباب ، لکه و خراش بررسی کنید.