دانش تعمیر و نگهداری کابینت حمام

- Mar 08, 2021-

▶ چهار تابوی محیط کابینت حمام

مهم نیست که چه نوع مواد کابینت حمام ، از درجه حرارت بالا ، رطوبت ، اشیا sharp تیز ، مواد شیمیایی بسیار ترسیده اید.

هر چیزی که با کابینت حمام در تماس است باید در دمای طبیعی نگهداری شود. پس از دوش گرفتن ، کابینت حمام باید به موقع با یک پارچه خشک پاک شود تا خشک شود و آسیب های غیر ضروری کاهش یابد. مواد شیمیایی خانگی مانند رنگ مو ، رنگ و سفید کننده نباید روی کابینت سرویس بهداشتی قرار گیرد.

3911() 3912

▶ وسایل داخل کابینت باید به آرامی قرار بگیرند

وسایل باید به راحتی در کابینت حمام قرار گیرند. وسایل سنگین باید در پایین کابینت سرویس بهداشتی قرار گیرند. لمینت متحرک را می توان به بالا و پایین تنظیم کرد. توجه کنید که آیا حمایت از ورقه ورقه در موقعیت مناسب قرار گرفته است؟

کابینت مناسب برای قرار دادن وسایل سبک ، مانند شامپو ، ژل دوش ، حوله خشک ، حوله کاغذی و غیره است ، به طوری که از تغییر شکل استرس صفحه بالا و پایین ناشی از مواد سنگین جلوگیری می کند و ایمنی سیستم را تضمین می کند روند برداشتن و قرار دادن وسایل.

to به نگهداری سخت افزار توجه کنید

سخت افزار کابینت حمام عمدتا شامل زنجیره فلزی ، لولا ، ریل اسلاید و غیره است ، مواد آن به طور کلی از جنس استنلس استیل یا سطح اسپری سطح پلاستیکی ، پلاستیک اسپری ، در استفاده ، باید توجه داشته باشید تا از محلول اسید و باز قوی که مستقیماً بر روی سخت افزار پاشیده می شود ، با بی احتیاطی باید فوراً تمیز شود لولای درب ، ریل کشویی کشو برای باز و بسته نگه داشتن ، کشیدن آزادانه ، اغلب تمیز کردن ، جلوگیری از رطوبت و زنگ زدگی ، لولای درب و کشیدن اگر دست صدای غیر طبیعی عامل شل شدن دارد ، باید به موقع تنظیم شود.

scrat خراش ها را به طرز ماهرانه ای تمیز و کنترل کنید

استفاده روزانه از اصطکاک باعث می شود سطح کابینت سرویس بهداشتی خراشیده شود. وقتی روی سطح سرامیک خراشیدگی وجود دارد ، می توانید کمی خمیر دندان روی خراش بمالید ، آن را مرتباً با یک پارچه خشک و نرم پاک کنید و سپس آن را واکس بزنید تا سطح صاف و جدید ایجاد شود. برای ایجاد خراش روی میز سنگ ، می توانید بیش از 800 paper کاغذ سنباده یا پارچه تمیز کننده آن را به آرامی با آب پاک کنید تا حالت اولیه را بازگرداند.

اگر رنگ روی کابینت حمام خراشیده شده است و چوب لمس نشده است ، می توان مداد رنگی یا رنگدانه های همرنگ کابینت را روی سطح کابینت قرار داد تا زمینه در معرض آن را بپوشاند و سپس لاک ناخن شفاف می تواند با یک لایه نازک پوشانده شود.