ویژگی های اصلی و ترکیب فولاد غیر دوزی دوش

- Apr 13, 2017-

با بهبود استاندارد زندگی مردم دوش میلیون ها خانوار وارد است، خانواده محصول به خصوص 80 90 نسل جوان بیشتر شبیه محصولات شخصی و کاربر پسند، سفارشی هستند این دو نسل نیز لذت ببرید فعلی مصرف کننده اصلی گروه، دوش زیر آلمانی هوی به اشتراک گذاری برخی از ویژگی های اصلی و ترکیب اتاق دوش فولاد غیر دوزی.

اجزای اصلی اتاق دوش: ثابت مواد قاب شیشه ساختمانی و قرقره، لولا لولا سخت افزار، چسب ضد آب، رسیدگی به اتصالات و غیره. زندگی اغلب گفت: از اتاق دوش استیل اشاره به قاب فولاد ضد زنگ مواد مورد استفاده در اتاق دوش مواد فولاد ضد زنگ 304 301 202 201 و سایر گریدهای مختلف مواد، تولید کنندگان منظم با استفاده از مواد 304.

مواد قاب فولاد ضد زنگ اتاق دوش معمولا ساخته شده از فولاد ضد زنگ پلیت حفر و خم، ضخامت ورق به طور کلی استفاده می شود به عنوان مثال, دیوار 0.7 0.8 1.0, 1.2 و دیگر چند، بسته به نوع استفاده از موقعیت های مختلف برای تعیین مواد به طور کلی مورد استفاده ورق 0.7 یا 0.8 مواد مداری به طور کلی استفاده می شود 1.2 صفحات، مواد ندارد ضخیم تر, بهتر, بهترین مناسب است. به دلایل فنی برای تعیین اندازه اتاق دوش دقت بالا است، مواد ضد زنگ فولاد قابلیت ارتجاعی بسیار سخت، کافی است، مانند صفحه بیش از حد غلیظ می دهد دوش گرفتن اتاق بعد نصب و نگهداری بزرگ مشکل.

فضای روشن ظاهر مواد فولاد ضد زنگ به روند طراحی مدرن مطابق با; اما محیط استفاده از آن نیز مورد نیاز است، مواجه می شوند که قلیایی اسید قوی نیز لکه های زنگ زده را تولید کند; به خاطر آن پرداخت سطح بالا برای حفظ زیبایی شناسی دراز مدت آن رو، نگهداری و مراقبت آن است نیز ضروری. در عین حال به دلیل خم شدن الاستیک فولاد ضد زنگ که چسب شیشه ای در فولاد ضد زنگ و شیشه مفاصل هستند ثابت به اندازه کافی که مسئولیت رسیدگی به توصیه می شود.