اطلاعیه ها برای دکوراسیون حمام

- Jun 03, 2019-

اطلاعیه ها برای دکوراسیون حمام

فضای حمام بخش مهمی از زندگی در خانه است. دکوراسیون حمام یکی از مهم ترین فرآیندهای در فرآیند دکوراسیون منزل است. هنگامی که دکوراسیون خوب نیست، ناراحتی های زیادی برای زندگی روزمره ایجاد می کند. بنابراین دکوراسیون باید محتاط و محتاط باشد. بیایید موضوعات مورد توجه در دکوراسیون حمام را بررسی کنیم. بیایید با هم نگاه کنیم


1. دکوراسیون حمام کوچک


اگر منطقه حمام شما نسبتا کوچک باشد، توصیه می شود طراحی ساده در دکوراسیون، مانند نصب قفسه در گوشه، استفاده از روشنایی روشن، نصب سیستم استخراج هوا در پنجره ها، مستقیم پمپاژ داخل هوا در خارج از منزل، استفاده از صندلی توالت ، صابون صابون و غیره. همچنین، هنگام تزئین حمام، ما باید توجه کنیم که آیا فضای کافی برای توالت، وان و توالت وجود دارد. ما باید 70-80 سانتی متر در اطراف توالت را کنار بگذاریم تا مانع استفاده از آن نشویم.


2. بزرگ دکوراسیون حمام


اگر محوطه حمام خانه شما نسبتا بزرگ باشد، پس از مدت طولانی استفاده از حمام قابل مشاهده است، توصیه می شود که مواد مرمر برای دیوار حمام در نظر گرفته شود. هنگام تزئین و طراحی حمام دستشویی، پیشنهاد می شود که لامپ دیواری را بر روی دیواره روکشی یا هر دو طرف آینه نصب کنید تا به طور غیر مستقیم از یک اثر روشنایی نرم تشکیل شده و زیبایی حمام را بهبود بخشد. به منظور تسهیل استفاده از زندگی روزمره، شما همچنین می توانید یک خط گرم ضد دود را در پشت آینه نصب کنید، حتی اگر حمام بخار بزرگ باشد، آن را روی آینه قرار ندهید. علاوه بر مناطق کوچک و بزرگ دکوراسیون حمام، برخی از چیزهایی که نیاز به توجه زیادی دارند، لطفا به یاد داشته باشید.


3. زمین باید ضد ضربه باشد


اگر خانه در خانه وجود داشته باشد، حمام باید ضد آب و لغزنده باشد. انتخاب مواد کف حمام باعث افزایش الگوهای کاشی های ضد کف پوش شده است، از جمله کاشی های کف نه تنها دارای عملکرد خوب ضد آب، بلکه در مورد آب بیش از حد لغزنده است. هنگام تزئین دیوارها، کاشی های دیواری مطابق کاشی کف نیز استفاده می شود، به طوری که دکوراسیون حمام اثر کلی دارد. هنگام نصب توالت و سایر لوازم بهداشتی، باید توجه داشته باشید که به ضد آب ضد آب آسیب نرسانید.


4. رطوبت باید در بالا انجام شود


رطوبت و محافظ در بالای توالت بسیار مهم است. هنگام تزئین بالای توالت، اتصالات آلیاژ آلومینیوم فلزی با عملکرد بهتر ضد آب استفاده می شود. این اتصال دهنده می تواند بر روی keel نصب شود تا خط لوله را پنهان کند. تخته PVC نیز انتخاب خوبی برای دکوراسیون حمام است. قسمت فوقانی حمام به دلیل مهدهای مختلف خیلی مرطوب است، بنابراین لازم است که یک کار خوب از رطوبت انجام شود.


5. حفاظت سوئیچ روشنایی


از آنجا که حمام مرطوب است، هنگام نصب چراغ و سیم، باید مراقب باشید. لامپ ها و سوئیچ ها با حفاظت ایمنی انتخاب می شوند. اتصالات و پیچ و مهره نباید در معرض قرار گیرد.