انتخاب مواد مقاوم در برابر آب برای حمام

- Jun 03, 2019-

دریافت حمام ضروری است، توجه به انتخاب مواد مقاوم در برابر آب


پس از آن، حمام به طور اجتناب ناپذیر دریافت لوازم حمام را دریافت خواهند کرد. علاوه بر کابینت کابینت آینه و کابینت حمام، اگر فضای کافی باشد، پیشنهاد می شود که صاحب خانه بتواند از هیئت مدیره فوم شیشه ای یا مقاوم در برابر آب استفاده کند تا کابینۀ محفظه عمیق را برای نیازهای اقلام سفارشی کند. تا زمانی که برنامه ریزی مناسب باشد، حمام زیبا و کاربردی خواهد بود.


رطوبت: درب توالت اغلب در محیط مرطوب است و ناخودآگاه در زیر قاب درب فرو می ریزد. بنابراین، در نظر گرفته شده است که قطعات آسیب دیده زیر را حذف کنید، تعمیرات لازم را انجام دهید، و سپس ورق های فولادی ضد زنگ را در اطراف قاب درب قرار دهید، که می تواند باعث کند شدن یا جلوگیری از افتادن درب درب شود.


Anti-clutter: سینک ظرفشویی را می توان در حدود 10 سانتیمتر عرضی صندوق عقبی قرار داد. بسیاری از محصولات تمیز و بهداشتی ظاهرا ناسالم و آسان به دست کشیدن، ممکن است قفسه های 10 سانتیمتری ناگهانی در اطراف دستشویی، تا زمانی که شما می توانید بطری، برس، جام شستشو و غیره را قرار دهید. ارتفاع قفسه نباید مانع از استفاده از شیپور خاموشی باشد، اما مواد قفس را می توان از چوب، پلاستیک و غیره استفاده کرد.