جزئیات اندازه دوش اطلاعات بیشتر راهنمایی خرید درب دوش

- Jan 29, 2019-

اتاق دوش نیاز به یک در دوش دارد که فضای حمام را از دیگر قسمت های عملکرد حمام جدا می کند. وقتی کسی حمام می برد، دیگر مناطق کاربردی دیگر تاثیر نمی گذارد.

اتاق دوش نیاز به یک در دوش دارد که فضای حمام را از دیگر قسمت های عملکرد حمام جدا می کند. وقتی کسی حمام می برد، دیگر مناطق کاربردی دیگر تاثیر نمی گذارد. و با یک دوش، همچنین فضای حمام را گرم و راحت تر می کند. اما قبل از خرید یک دوش، ما باید اندازه آن را تعیین کنیم. ارتفاع و عرض درب دوش و فاصله بین دستگاه گرمایشی و دستگاه گرمایشی بسیار خاص است. اگر شما این نکات را نمی دانید، خیلی ناراحتی خواهید داشت. Kamarie زیر مفاهیم عادی مربوط به درب دوش را معرفی می کند.

جزئیات اندازه دوش اطلاعات بیشتر راهنمایی خرید درب دوش

اندازه درب دوش

اول، ارتفاع

ارتفاع سقف حمام به طور کلی 2400 میلی متر است، بنابراین ارتفاع اتاق دوش به طور کلی بین 1800 و 2000 میلی متر است که حدود 1.95 متر است. ارتفاع درب دوش معمولا در این ارتفاع نصب می شود. همچنین ممکن است تنظیمات با توجه به ارتفاع خانواده، اما نه بسیار کم است، در غیر این صورت آن است که اجازه می دهد آب چلپ چلوپ خارج.

دوم، عرض

به منظور اطمینان از اینکه بدن می تواند آزادانه در اتاق دوش حرکت کند، عرض اتاق دوش عموما 900 تا 900 میلی متر است، بنابراین عرض درب دوش را می توان در حدود 900 میلی متر حفظ کرد. اگر خانواده شما اضافه وزن داشته باشد، می توانید کمی بیشتر گسترش دهید.

سوم، دامنه باز شدن درب

درب دوش معمولا به سمت خارج باز می شود، بنابراین لازم است توجه داشته باشید که آیا آن را مسدود می کند در هنگام باز کردن یا ضربه زدن به اشیاء دیگر. برای جلوگیری از وضعیت فوق، بهتر است طراحی محدوده درب درب دوش را طراحی و کار خوبی در برابر حفاظت ایمنی انجام شود.

قیمت عمده فروشی دوش

درب های دوش معمولا دو نوع درهای باز و کشویی دارند. این دو روش باز کردن نیاز به لوازم جانبی متفاوت دارند و تفاوت قیمت نسبتا بزرگ است.

درب دوش درب باز است یک سبک است که به جلو یا عقب به داخل و یا خارج است. این شایع ترین سبک استفاده شده است. اکثر آنها از شیشه ی مات شده ساخته شده است. قیمت ها با توجه به منطقه متفاوت است. به طور کلی قیمت یک درب از 800 یوان تا 1000 یوان است.

درب های دوش کشویی شبیه به درهای کشویی و پنجره ها هستند. این نوع از دوش مجهز به لوازم جانبی ریلی است. هنگام باز کردن درب پیچیده تر از فرآیند نصب است، اما هنگام باز کردن و بستن درب، فضای اضافی را اشغال نمی کند و همچنین می تواند یک زاویه قوس را نصب کند. بسته به فرایند و مواد مورد استفاده، قیمت درب های کشویی درب بین دو تا 500 یوان تا 2000 یوان است.

راهنمایی های انتخاب درب دوش

مواد: درب حمام ترجیحا ساخته شده از شیشه مات شده است. شیشه خیس قوی تر از شیشه معمولی است و دارای مقاومت فشار قوی است. این موضوع به تغییر دما بستگی ندارد و ممکن است منفجر شود. مات می تواند خط دید را مسدود کرده و محافظت از حریم خصوصی افراد را فراهم کند. ساختار قاب مورد استفاده، ترجیحا آلیاژ آلومینیوم است که مقاوم و مقاوم در برابر خوردگی است.

مسیر: مسیر درب دوش ترجیحا مسیر مس است. از آنجا که آهنگ در مقدار زیادی استفاده می شود، سایش سنگین است. مس بسیار قوی است، تغییر شکل داده نخواهد شد و باعث سست شدن آن خواهد شد. قطب های ساخته شده از مواد نایلون ساخته شده است، به طوری که فشار کشیدن صاف و کمتر مستعد آسیب است.

جزئیات: جزئیات درب های دوش طراحی شده اند متناسب با عادات مردم و به حساب آوردن ایمنی. بنابراین، گوشه باید گرد شود و نباید هیچ پیشانی تیز داشته باشد. برای بررسی اینکه آیا این جزئیات ما را راحت تر و راحت تر می کند، بررسی کنید.

نتيجه گيري: دانش مربوط به درب دوش در اينجا معرفي شده است. اکنون همه می دانند که محدوده قد، عرض و باز بودن درب دوش مناسب ترین و راحت ترین است. هنگامی که درب دوش را انتخاب می کنید، می توانید از راهنمایی های بالا برای انتخاب بهترین محصول با بهترین نسبت قیمت / عملکرد استفاده کنید.