7 نوع شیر آب آشپزخانه وجود دارد. آیا می دانید چه می دانید؟

- Sep 25, 2019-

برخی از شیرهای آشپزخانه نیز دارای دوش دستی و تصفیه آب هستند. با توجه به ویژگی های استفاده ، بسیاری از شیرهای با شکل غلاف (مانند یک منحنی گوسفند) در طراحی دیده می شود. و بسته به روش نصب انواع نصب روی دیوار ، صندلی (میز و سینک) وجود دارد.

انواع و مشخصات شیرهای آشپزخانه

شیر آب مخلوط کن

آب گرم و سرد تخلیه می شود ، و یک عملگیره دسته با آب متوقف می شود که می تواند عملکرد مقدار آب و دمای آب گرم را در سمت چپ و راست نوع عملیات تنظیم کند. این گیاه در آشپزخانه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد زیرا با یک دست قابل استفاده است و استفاده از آن بسیار آسان است. طرح های قیمت و تغییر زیادی وجود دارد و بیشتر آشپزخانه ها نیز از شیر آب یک دست استفاده می کنند.

شیر آب مخلوط دو شیر (شیر آب)

با تهیه دو دستگیره آب گرم و سرد می توان حجم و دمای آب را تنظیم کرد. همچنین در محصولات وارداتی مانند طرح های انفرادی نیز قابل مشاهده است.

مخلوط کردن شیر آب با دوش دستی

باید بگویم که شیر آب کشیده واقعا عروسک های زن را در جهان تسهیل می کند! هنگام شستن موها ، کشیدن شیر آب مانند یک مینی دوش کمک کننده خوبی است؛ همچنین می توانید به شستن از راه دور ، مانند شستشوی توالت ، دیوارها و غیره دست یابید تا افراد سالم را نجات دهید ، خیلی خوب نباشید! به منظور تسهیل در استفاده روزانه ، شیر آب آشپزخانه ترجیحاً بلندتر است ، و جوش نیز طولانی تر است ، ترجیحاً بالای تخلیه کشیده شود و پاشیده نشود. امروزه در بسیاری از آشپزخانه ها لوله های آب گرم وجود دارد ، بنابراین بهتر است هنگام خرید دو برابر کنید. به منظور پاسخگویی به نیازهای مختلف استفاده ، اکثر شیرهای آشپزخانه هم اکنون می توانند به چرخش چپ و راست بدنه شیر آب دست یابند ، در حالی که قسمت شیر آب ، شیر آبگیر نوع می تواند شیر آب را استخراج کرده و نظافت را به همه گوشه های سینک تسهیل کند. ، نقطه ضعف این است که بیرون کشیده می شود. برای نگه داشتن شیر آب باید یک دست خالی شود.

شیر آب شیر آب ویژه / شیر آب یکپارچه

علاوه بر شیرهای آب گرم و سرد ، برخی از خانوارها نیز به دستگاه تصفیه آب مجهز خواهند شد

علاوه بر عملکرد شیر آب معمولی ، یک شیر آب اختصاصی برای تصفیه آب نیز وجود دارد. یک عنصر فیلتر (فیلتر آب تصفیه شده) را زیر پیشخوان نصب کنید و یک شیر آب از نوع آن را با فیلتر تصفیه آب نصب کنید. علاوه بر این ، یک واحد شیر آب ترکیبی با تصفیه آب یکپارچه وجود دارد.

نکات: تفاوت بین تصفیه آب جلو و انتها

پیش فیلتر اصلی یک محصول تصفیه آب کل خط لوله است. قبل از اولین خروجی آب در خانه ، در هر لوله آب در معرض لوله نصب شده است. پیش فیلتر اصلی تضمین می کند که مقدار زیادی ناخالصی رسوب ایجاد شده در شبکه آبرسانی به بدن انسان اعمال نشود. آسیب دیدگی و محافظت از لوله های آب و تجهیزات Wading نصب شده بر روی لوله های آب (مانند نرم کننده های آب ، دستگاه های تصفیه آب ، دستگاه های تصفیه آب یا دستگاه های نوشیدنی مستقیم).

دستگاه تصفیه آب نهایی یک تجهیزات تصفیه آب خانگی کوچک است که می تواند کلر ، فلزات سنگین ، باکتری ها ، ویروس ها ، جلبک ها و مواد معلق جامد موجود در آب را به طور موثری از بین ببرد. کربن پس از فعالسازی ، مواد آلی مختلف موجود در آب را بیشتر از بین می برد و آب تصفیه شده را شفاف ، تمیز ، استریل و بهبود یافته از دهان می کند ، تصفیه آب نهایی بیشتر در زندگی روزمره خانواده های معمولی مورد استفاده قرار می گیرد.

مجهز به دوش دستی ، تصحیح و تصفیه آب است.

شیر آب اتوماتیک شیر آب شیر

شیر آب بدون تماس می تواند بدون دست زدن به بدنه شیر آب تخلیه شود. یک سنسور برای تشخیص مجاورت دست و ظرف ، در زیر موقعیت اسپاچ قرار دارد و از این طریق تخلیه آب را کنترل می کند و در هنگام ترک شیر آب به طور خودکار متوقف می شود. همچنین نوعی وجود دارد که سنسور آن را در قسمت فوقانی شیر آب قرار داده تا آب را حس کند و هنگام تکرار عمل آب متوقف می شود.

در هر دو مورد ، حساسیت سنسور بهبود یافته است ، و به تدریج تعداد محصولات با مصرف آسان وارد خانواده های بیشتری می شود. از آنجا که لازم نیست از طریق دسته کار کنید ، حتی اگر هر دو دست را اشغال کنید ، می توان جریان آب را کنترل کرد. در پخت و پز و تمیز کردن ، همچنین باید از لکه های روغن روی دست ها یا شیر آب کف جلوگیری کرد. این یک نوع بهداشتی بسیار محبوب است. شير آب.

نوع سوئیچ لمسی (نوع سوئیچ شیر) شیر آب

سوئیچ بالا شیر آبگیر نوع شیر را کنترل می کند. لمس کردن پشت دست یا مچ دست باعث می شود کار حتی اگر دستان شما در حال اشغال باشد آسان باشد ، بنابراین در هر زمان می توانید متوقف شوید.

در طی فرآیند پخت و پز ، دسته ممکن است با دست خیس شود. این نوع دست فقط از طریق کف دست ، انگشتان دست و پشت دست خوب است. از آنجا که اغلب می تواند آب را با یک دکمه متوقف کند ، در صرفه جویی در آب بسیار عالی است.

شیر آب اختصاصی برای سینک ناکاجیما

شیر آب پرزدار پرمخاطره استفاده شده در سینک سبک ناکاجیما به سبک مهمانی با دکوراسیون و طراحی تزئین شده است. این مدل بسیاری از آشپزخانه های غربی غربی و آشپزخانه های اروپایی و آمریکایی است.