راهنمایی برای خرید درهای حمام چیست؟

- Jun 03, 2019-

راهنمایی برای خرید درهای حمام چیست؟


1. مقاوم در برابر خوردگی و مقاومت در برابر رطوبت در درب های فولادی پلاستیکی نباید تردید شود، بنابراین در محیط مرطوب حمام، استفاده از درب های فلزی پلاستیکی مناسب تر است و عمر آنها طولانی تر خواهد بود. در حال حاضر درهای فولادی پلاستیکی رنگ بیشتری دارند، بنابراین ظاهر نیز بهتر است. ما همچنین زمانی که بخواهیم آنها را بخریم، مازاد زیادی داریم. از لحاظ جغرافیایی، آنچه که ما باید در این زمان به آن توجه کنیم فرآیند تولید آن است. به طور کلی، درب های فولادی پلاستیکی باید چندین بار پردازش شوند، بنابراین اینکه آیا نقص در فرایند برش و جوش وجود دارد، چه باید توجه کنیم.


2. بنابراین برای درب آلیاژ آلومینیوم بهتر است، زیرا عملکرد ضد آب و عملکرد ضد انفجاری آن کاملا قابل اعتماد است، بنابراین در محیط حمام، معایب لباس های بهداشتی آلیاژ آلومینیوم ممکن است این باشد که شکل های بسیار زیادی برای انتخاب ما وجود ندارد ، بنابراین ما می توانیم در هنگام تصمیم گیری برای خرید به کار خود بپردازیم و یکی را انتخاب کنیم. بر اساس کار بهتر، اولویت اول ماست.


3. مزایای استفاده از درب های چوبی: مزایای استفاده از درب های چوبی بزرگ با بافت درهای اتاق خواب و قوی از دیدگاه زیبایی شناختی سازگار است. معایب: درهای چوبی به عنوان درب های آلومینیومی مقاوم در برابر آب و غیر قابل انعطاف نیستند. و ضد آب از درب های چوبی هنوز هم نسبتا قوی است، تقریبا گفته می شود درب های صنایع دستی استفاده از درب های چوبی به عنوان درهای توالت، لطفا توجه داشته باشید که سطح را پوشش نمی دهد درب های پلاستیکی PVC نمی تواند در حمام استفاده می شود، چرا که فیلم ضد آب نیست خوب، رطوبت به مواد پایه آسان است به علت تغییر شکل طوفان. مشکل درب در مرکز درب نیست، اما پوشش درب و قاب درب، که هیچ ارتباطی با وسط ندارد. بنابراین، برای پوشش درب از توالت، آن را توسط درهای چوبی چوب یا چوب جامد جایگزین می شود، که ما می توانیم در هنگام تعمیر درهای چوبی توالت.


از طریق معرفی مقاله فوق، چه موادی برای درب حمام مناسب است؟ راهنمایی برای خرید درهای حمام چیست؟ من فکر می کنم چیزی در مورد آن می دانم. مواد حمام درب یا بیشتر، شما می توانید هر یک به عنوان یک درب حمام را انتخاب کنید. قبل از خرید، ابتدا می توانید نقاط قوت و ضعف خود را درک کنید و سپس با توجه به نیازها و ترجیحات خود برای انتخاب درب مناسب حمام.