اگر تخلیه حمام مسدود شود چه؟

- Jun 03, 2019-

اگر تخلیه حمام مسدود شود چه؟


1. انسداد کلی جزئی در حمام معمولا به خوبی انجام می شود. انسداد جزئی به عنوان آب نشت به پایین دست نشان داده شده است، اما سرعت نشت بسیار کند است. با توجه به این وضعیت، ما می توانیم به طور مستقیم از حفاری خطوط لوله یا ابزارهای غرقاب ساده استفاده کنیم تا آنها را غرق کنند.


2. انسداد فاضلاب حمام عمدتا ناشی از انسداد مو است. در روزهای هفته، بسیاری از موها در شامپو از بین می روند. هنگامی که مو به مقدار مشخصی در دیوار لوله تجمع می یابد، باعث انسداد می شود. در این زمان، یک راه خوب برای مقابله با آن، استفاده از قلاب است تا موهای مسدود شده را از بین ببرد. معمولا، پوشش نشت و سایر وسایل حفاظتی را به خوبی تحت پوشش قرار داده است. اگر مو دارید، می توانید آن را انتخاب کنید و آن را به زباله می اندازید.


3. هنگام استفاده از توالت، اشیاء سخت مانند برس های پلاستیکی، کلاه های بطری، صابون ها و شانه ها به طور تصادفی در توالت می افتند. این انسداد کمی را می توان به طور مستقیم با استفاده از لودر یا گرانقیمت ساده بکار برد. هنگامی که جدی است، توالت باید برای گودبرداری باز شود. تنها زمانی که چیزی خارج می شود، می تواند به طور کامل حل شود. برای خنثی کردن و محافظت خط لوله از آسیب دیدن، باید از پاک کننده های خانگی حرفه ای دعوت کنیم تا تا آنجا که ممکن است به خانه ما برسد.