مواد بهتر برای درب حمام چیست؟

- Jun 03, 2019-

مواد بهتر برای درب حمام چیست؟

الف: آلیاژ آلومینیوم با شیشه خوب است، درجه خوب است! درب فولادی پلاستیکی با دوام است، اما قفل خیلی بد است، درجه پایین است!

B: درب با ورق فولاد و هسته چوب می تواند ضد آب باشد، اما سبک درب بسیار زیاد نیست و اتاق کمی برای انتخاب وجود دارد. بهترین حمام تیتانیوم و منیزیم است.

C: درب آلیاژ بهتر است. این توالت عمدتا ضد آب و درجه حرارت مقاوم است. فولاد پلاستیک به راحتی در دمای بالا تغییر شکل می دهد. اگر حمام کوچک است،

بهترین D: انتخاب فلز یا درب های فولادی پلاستیکی. اگر منطقه حمام بیش از 4 متر مربع است و درب دور از محل حمام است، شما می توانید درب چوبی را انتخاب کنید. اشکالاتی از درب های فلزی و یا پلاستیک های فلزی: کارکرد کمی ناهموار است و رنگ درهای اتاق خواب سخت است. مزایا: ضد آب و رطوبت، آسان به تغییر شکل، هزینه کم است. ناکارآمدی در درهای چوبی این است که هر چه که سطح رنگ آن بسیار خوب باشد، می تواند تمام طول بطری ها را نگه ندارد. تحت تاثیر رطوبت هوا، تغییر و گسترش آن آسان است. در طول مدت زمان طولانی، سوئیچ ممکن است به درستی کار نکند. مزایا: بافت طبیعی و واقع بینانه، احساس خوب. زیبایی طبیعت را به طور کامل بازتاب می دهد.