چه مواد کابینت حمام ساخته شده است؟

- Jun 03, 2019-

چه مواد کابینت حمام ساخته شده است؟


1. سرامیک: سرامیک نوعی کالا بین فلز و شیشه است که متعلق به محصولات شکننده است. در حال حاضر، یک استاندارد برای ضخامت سرامیک در کشور ما وجود ندارد. به منظور صرفه جویی در هزینه، اکثر بازرگانان استانداردهای ایمنی را رعایت نمی کنند. این منجر به شکستن یا جدا شدن سرامیک به راحتی می شود. سرامیک شکسته دارای شاخ های الماس تیز است که به راحتی پوست را خراشیده و حتی باعث آسیب دیدن مردم می شود. بنابراین باید در استفاده از آنها احتیاط شود. اگر در منزل فرزند دارید، لطفا انتخاب کنید، شنیده اید که پیامدهای صندلی های تخت خواب ضعیف است! بنابراین انتخاب بهتر محصولات سرامیکی با نام تجاری بزرگ، برند بزرگ در کیفیت و خدمات امن تر است.


2. سنگ مرمر: سنگ مرمر طبیعی فقط مخالف سرامیک است. این سخت و شکننده نیست و ضخامت آن به طور کلی بیش از 1.6 سانتی متر است. سنگ مرمر غنی از رنگ و بافت است و می تواند به شکل های مختلف پردازش شود. این اولین مواد از انواع مبلمان حمام درجه یک است. کلید این است که سنگ مرمر طبیعی تغییر رنگ نمی دهد. این می تواند کالاهای خانگی را تازه و دائمی نگه دارد، در حالی که رنگ سرامیک پس از مدت زمان طولانی زرد و خشن به نظر می رسد. سنگ مرمر سنگ رسوبی است، تابش بسیار کوچک است، محصولات مرمر با استانداردهای ایمنی ملی به بدن انسان آسیب نمی رساند؛ کابینت های سفارشی به طور کلی از روکش های سنگ مرمر استفاده می کنند، زیرا سنگ مرمر را می توان به طور انعطاف پذیری در اندازه گیری کنترل، آن را به طور کامل متناسب با اندازه مورد نیاز از کابینت های سفارشی حمام.


3. سنگ کوارتز: سنگ کوارتز نوع دیگری از مواد ماز مقرون به صرفه و با دوام و سنگ مصنوعی است. عملکرد بهتر سنگ کوارتز این است که آن را تا حد زیادی سختی، مقاومت و مقاوم در برابر سایش سنگ مصنوعی را افزایش می دهد، و در روند استفاده آسان نیست. این برای مواد جدول بسیار مهم است. در استفاده از کابینت حمام، همیشه خمیردندان لوازم آرایشی در حال سقوط بر روی میز است که ممکن است در جدول نفوذ کند، علامت زده نشود. در استفاده از جداول کوارتز هیچ مشکلی وجود ندارد.