هنگام خرید تمام اتاق دوش باید توجه کنیم؟

- Jun 03, 2019-

هنگام خرید تمام اتاق دوش باید توجه کنیم؟


اگر اتاق دوش دارید، باید بدانید مناسب است خوب است. هنگام انتخاب و خرید، باید به چندین جنبه توجه کنیم:


اول، محتوای فناوری دوش کلی نسبتا بالا است، انتخاب خوبی از کیفیت و ضمانت پس از فروش مارک های بزرگ است.


2. حیله گر نباشید، فقط به اندازه کافی استفاده کنید. از آنجا که محوطه منطقه عمومی توالت محدود است، اتاق دوش بیش از حد فضای بسیار زیادی را در بر میگیرد، به افراد احساس افسردگی می کند.


3. راه را برای باز کردن درب در نظر بگیرید. روش باز کردن به طور کلی به باز کردن خارجی، باز کردن تخت (کشویی چپ و راست) و باز کردن درب تقسیم می شود. به طور کلی، هنگام باز کردن درب خارجی، لازم است در نظر بگیرید که آیا سطح واقعی کافی است.


4. در نظر بگیرید که آیا ارتفاع اتاق دوش و توالت مناسب است مناسب است. ارتفاع کلی اتاق دوش معمولا حدود 2.1 متر است که باید حدود 10 سانتیمتر افزایش یابد، بنابراین ارتفاع واقعی توالت باید بیش از 2.2 متر باشد، در غیر این صورت نمی توان آن را نصب کرد.


5. سیلندر بالا پایین می تواند گشت و گذار و حمام کند، اما اگر افراد سالم و بچه ها در خانه باشند، باید سعی کنید پایین سیلندر پایین را انتخاب کنید، در غیر اینصورت ورود و خروج ناخوشایند است.


علاوه بر این، از نظر نصب، کل اتاق دوش می تواند پس از کاشی ها نصب شود و صاحب باید مداری آبراه را در هنگام تزئین نگهداری کند. لازم به ذکر است که ابتدا حمام باید اتاق دوش را نصب کرده و سپس سایر وسایل دیگر را نصب کنید، در غیر این صورت ممکن است فضای مناسب برای نصب حمام وجود داشته باشد.


هنگامی که بسیاری از مردم خانه های خود را تزئین می کنند، اتاق دوش تبدیل به یک انتخاب مشترک می شود. ظاهر اتاق دوش، عادت های زندگی مردم را به شدت تغییر داده است. این نه تنها باعث می شود حمام ساده، بلکه نوعی سرگرم کننده می شود. تمام اتاق دوش توسط مردم بیشتر ستایش شده است.