آیا شیر آب آشپزخانه را انتخاب می کنید؟

- Sep 04, 2019-

اگرچه شیر آبجکت یک جسم کوچک است ، اما اغلب جزئیات را تعیین می کند و بر کل خانه تأثیر می گذارد.

زندگی Xiangting ، سپس شما باید نظر خود را در مورد انتخاب شیر آب آشپزخانه ، من به سادگی به ذکر چند در سری کوچک!

1 ، برای دیدن اینکه آیا دوام آن است ، به راحتی سبزیجات مربوط می شود ، و اینکه آیا دوام آن است و روند تصفیه سطح شیر آب بی ارتباط نیست. برخی از مارک ها در محیط های درجه حرارت اسیدی با pH نزدیک به 3 مورد آزمایش قرار گرفته اند و بیش از 4 ساعت به طول انجامیده اند و این بدان معنی است که روند درمان سطح بسیار خوبی است. فرآیند سطح روی عمر سرویس تأثیر می گذارد.

2 ، برای راحتی آشپزخانه باید از شیر آب به ارتفاع بالاتر انتخاب شود ، نازل تخلیه بالاتر از درن کشیده شده است و نمی تواند آب پاشیده کند. اگر خط آب گرم در آشپزخانه وجود دارد ، شیر آب نیز باید دو برابر شود. برای برطرف کردن انواع نیازهای استفاده ، شیرهای آشپزخانه به طور معمول 360 درجه می چرخند.

3 ، به طول حوضه و شیر آب شیرین توجه کنید ، اگر آشپزخانه یک حوضه دوتایی است ، به این نکته توجه کنید که آیا شیر آب هنگام چرخش می تواند از دو طرف سینک مراقبت کند. اکنون اکثر شیرهای آشپزخانه می توانند چرخش چپ و راست بدنه شیر آب را تحقق بخشند ، در حالی که قسمت شیر آب و شیر آبگیر نوع می تواند شیر آب را استخراج کند که برای تمیز کردن تمام گوشه های سینک بسیار مناسب است. نقطه ضعف آن این است که هنگام بیرون کشیدن شیر آب باید خالی باشد. دست نگه دارید تا شیر آب را نگه دارید.

4 ، استفاده از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا 304 برای ساختن شیر آب ، فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا در مقایسه با شیر آب مسی خالص ، با مواد بدون سرب ، مقاوم در برابر اسید ، مقاومت در برابر قلیایی ، ضد خوردگی و هنوز هم نیست. منبع آب را آلوده كنید. این برای آب آشامیدنی آشپزخانه بسیار مهم است. و شیر آب از جنس استنلس استیل نیازی به آبکاری ندارد ، کاملاً عاری از زنگ زدگی است و سختی و چقرمگی آن بیش از دو برابر محصول مس است ، بنابراین تمیز کردن آن بسیار راحت است. اکنون اکثر شیرهای آشپزخانه می توانند چرخش چپ و راست بدنه شیر آب را تحقق بخشند ، در حالی که قسمت شیر آب و شیر آبگیر نوع می تواند شیر آب را استخراج کند که برای تمیز کردن تمام گوشه های سینک بسیار مناسب است. نقطه ضعف آن این است که هنگام بیرون کشیدن شیر آب باید خالی باشد. دست نگه دارید تا شیر آب را نگه دارید.

4 ، استفاده از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا 304 برای ساختن شیر آب ، فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا در مقایسه با شیر آب مسی خالص ، با مواد بدون سرب ، مقاوم در برابر اسید ، مقاومت در برابر قلیایی ، غیر خورنده ، مواد مضر را آزاد نمی کند ، منبع آب را آلوده نمی کند. این برای آب آشامیدنی آشپزخانه بسیار مهم است. و شیر آب از جنس استنلس استیل نیازی به آبکاری ندارد ، کاملاً عاری از زنگ زدگی است و سختی و چقرمگی آن بیش از دو برابر محصول مس است ، بنابراین تمیز کردن آن بسیار راحت است.